HAKKIMIZDA


Who We Are

Alzamin İlaç 2015 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Çok kısa sürede Yurt içinde ve Yurt dışında bulunan Büyük ve Orta ölçekli üretim tesisleri ile güçlü iş ortaklığı yaparak, Dermo Kozmetik, Gıda takviyeleri, Cinsel sağlık ürünleri, OTC ve ilaç ürün grupları üretim faaliyetlerini, güçlü bir şekilde ve hızla sürdürmektedir.

Alzamin İlaç, sürekli olarak yeni formulasyonlar üzerinde tam teçhizatlı, uzman ekibimizle AR-GE tesislerinde titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.

Alzamin İlaç, Genç, Dinamik ve Profesyonel kadrosu, ayrıca mükemmel tasarım ekibi ile Dermo Kozmetik ve İlaç ürün gruplarında oldukça etkin ve Türkiye nin önde gelen sayılı tedarikçilerinden biri haline gelmiştir.

Alzamin ilaç, ürün yelpazesi, kalite yönetimi ve sahip olduğu sertifikalar ile istikrarlı ve kaliteli tesislerde ABD bulunan FDA Denetim tarafından onaylanan, GMP standartlarında Orta’doğu ya ihrac edilmek üzere üretim yaptırmakta olup, aynı zamanda çevre bilinci ve sosyal sorumluk bilincine sahip bir firmadır. Alzamin İlaç, Kurumsal yönetim yaklaşımı, Etik, Şeffaf, Hesap verilebilir Kurum kültürünü esas alır.

ÜRÜNLERİMİZİ ORTA DOĞU, ORTA ASYA VE AVRUPA ÜLKELERİNE İHRAC EDİYORUZ